MOBİLYA SEKTÖRÜNÜN BÖLGEDEKİ EN BÜYÜK FUARI 25- 30 EKİM 2016 TARİHLERİ ARASINDA TÜYAP ADANA'DA…

 
MOBİLYA SEKTÖRÜNÜN BÖLGEDEKİ EN BÜYÜK FUARI  25- 30 EKİM 2016 TARİHLERİ ARASINDA TÜYAP ADANA'DA

Kuruluşumuz Tüyap Adana Fuarcılık Anonim Şirketi tarafından, Adana Ticaret Odası, Adana Sanayi Odası, Adana Ticaret Borsası , Adana Marangoz ve Mobilyacılar Odası, Adana Mobilya Sanayicileri İş Adamları Derneği, Antakya Marangozlar ve Hızarcılar Odası,  Çukurova Fuarcılık A.Ş.,  Adana Büyükşehir Belediyesi ve Adana Valiliğinin destekleri ile hazırlanan ADANA MOBİLYA ve DEKORASYON FUARI 2016 ,  Adana 10. Ev ve Ofis Mobilyaları, Dekorasyon, Aydınlatma, Ev Tekstili, Bahçe Mobilyaları, Ev Elektroniği ve Aksesuarları Fuarı, 25- 30  Ekim 2016 tarihleri arasında Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecektir.  

 “ Adana Klasik Mobilya İskeleti Üretiminde Türkiye’nin Lideri”
Adana Mobilya Dekorasyon Fuarı 2014 yılında, 54 firmanın katılımı ile düzenlenmiş, 168’i yabancı 44.358 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.  Genel mobilya üretiminin %10’unu tek başına karşılayan ve klasik mobilya iskeleti üretiminde Türkiye'nin lideri Adana’da düzenlenen fuar, özellikle klasik mobilya konusunda ülkemizin ve bölgesinin tek fuarı olma özelliği ile ön plana çıkıyor. Her geçen yıl daha büyük kitlelere ulaşan fuar, sektörde bölgenin de beklenen etkinliği haline gelmiştir.
Mobilya konusunda bölgenin en önemli üretici ve ihracatçı firmalarının katıldığı Adana Mobilya Dekorasyon 2016 Fuarı, sektörde bölgenin gücünü, ülkemize ve tüm dünyaya göstermiş olması açısından önemini daha da arttırmaktadır. Adana başta olmak üzere Hatay, İstanbul, Kahramanmaraş, Mersin ve Osmaniye’den gelen firmaların katılımı ile düzenlenen fuarda, klasik mobilya ile birlikte, ev mobilyaları, yemek odaları, yatak odaları, oturma grupları, modüler mobilyalar, bebe, çocuk, genç odaları, çekyatlar, kanepeler ve büro mobilyaları sergilenmiştir.
Fuarda, katılımcı firmalarımız birbirinden şık stantlarda son tasarımlarını sergilemiş olup, sekizinci kez düzenlenen Adana Mobilya Dekorasyon Fuarı, tüm bölgede aranılan, takip edilen bir marka haline gelmiştir.
Adana Mobilya - Dekorasyon Fuarı 2016  25-29 Ekim 2016 tarihleri arasında 10.00 – 21.00, 30 Kasım 2015 günü ise 10.00 – 20.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecektir.
 
ÖNCEKİ SAYFAYA GERİ DÖN