Neden Katılmalısınız - Çukurova Mobilya Dekorasyon Fuarı 

Mobilya Sektörünün Büyük Buluşmasında Yerinizi Alın !

14. Çukurova Mobilya Fuarı 2-6 Ekim 2024 tarihleri arasında Tüyap Adana Fuar ve Kongre Merkezi'nde tüm sektör temsilcileri bir araya geliyor. Tüyap Adana Fuarcılık A.Ş. ve MOSİAD (Mobilya Sanayici İş Adamları Derneği) işbirliği ile gerçekleştirilecek fuarlara neden katılmanız gerektiğini aşağıda inceleyebilirsiniz.

Yerli ve Yabancı Sektör Profesyonelleriyle Bir Araya Gelin

Çukurova Mobilya 2024, mobilya sektöründe önde gelen yerli ve yabancı profesyonelleri bir araya getiriyor. Çukurova Mobilya 2024, katılımcılara sektör profesyonelleri, potansiyel müşteriler ve iş ortaklarıyla doğrudan etkileşim kurma fırsatı sunuyor. Bu fırsatı değerlendirerek, yerel ve global düzeyde tanınmış isimlerle ağınızı genişletebilir, sektörel bilgi alışverişinde bulunabilir ve potansiyel iş ortaklıkları kurabilirsiniz.
 

Ürün ve Hizmetlerinizi Tanıtın

Çukurova Mobilya 2024, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi geniş bir kitleye etkili bir şekilde tanıtma imkânı sunuyor. Ürün ve hizmetlerinizin yanı sıra markalarınızı ve işletmenizi de daha geniş kitlelere ulaştırmanızı sağlayacak fuar sayesinde, potansiyel müşterilerin portföyünüzde yer alan ürünleri yerinde inceleyip deneyimlemesini sağlayın, ürünlerinizle ilgili bilgilendirmeler yapın. Ürün ve hizmet demolarınızla sektörün önemli karar vericilerine ulaşarak ticaret potansiyelinizi artırın.

Doğrudan Satış ve İş Anlaşmaları Yapın

Çukurova Mobilya 2024, doğrudan satış yapma ve müşteri portföyünüzü geliştirme fırsatı sunarak işletmenizin ticari başarısını artırmanız için mükemmel bir ortam sağlıyor. Fuar sırasında ve sonrasında yapabileceğiniz satışlar ile işletmenizin büyümesine katkı sağlayın. Satın alma karar vericilerini satış kanallarınıza, bayilerinize ve distribütörlerinize yönlendirin. Potansiyel müşterilere bilgi verip ihtiyaçlarını anlayarak uzun vadeli ilişkiler kurun ve gelecekteki satış fırsatları yaratmak için fuarda yerinizi alın.

Mobilya Sektörünün Yıldızı : TÜRK MOBİLYASI

Son zamanlarda dünya mobilya sektörünün ihracat rakamlarında en hızlı yükselen ülkesi Türkiye oldu. Öncelikli hedefi mobilya ihracatında ilk 10 a girmek olan Türkiye 6. Sıraya kadar yükseldi. Türk Mobilyasının yeni hedefi dünyada mobilya sektöründe ilk 5 ülkeden biri olmak. Çukurova Bölgesinin en önemli Fuarlarından biri olan Çukurova Mobilya Fuarı, 40’dan fazla ülkeden gelen sektör profesyonellerini ağırlayarak ülke ihracatına büyük katkı sağlıyor. Tasarım odaklı üretim anlayışı, Türk mobilyasını uluslararası alanda marka değeri yüksek bir sektör haline getiriyor.
FUAR KAPSAMINI İNCELEYİN